Contact

Contact

Heb je een vraag of wil je iets doorgeven? Neem dan contact met ons op. Voor ziekmeldingen geldt; graag voor 8.30 uur telefonisch aan de betreffende locatie doorgeven.   

LocatieStraatPostcode & PlaatsTelefoon
DenekampOranjestraat 237591 GA Denekamp  0541 35 15 28  
De ThijThijlaan 30  7576 ZB Oldenzaal  0541 57 27 80  
LosserOranjestraat 27581 EX Losser  053 852 27 50  
LyceumstraatLyceumstraat 367572 CR Oldenzaal0541 51 20 66
PotskampstraatPotskampstraat 2   7573 CC Oldenzaal0541 53 23 33  
Praktijkonderwijs   Leliestraat 17572 VD Oldenzaal  0541 53 29 76  
Centrale directiePotskampstraat 27573 CC Oldenzaal0541 57 23 72

 

Mailadressen

Locatie Denekampdenekamp@twentscarmelcollege.nl 
Locatie De Thijdethij@twentscarmelcollege.nl 
Locatie Losserlosser@twentscarmelcollege.nl 
Locatie Lyceumstraatlyceumstraat@twentscarmelcollege.nl 
Locatie Potskampstraatpotskampstraat@twentscarmelcollege.nl 
Locatie Praktijkonderwijs  praktijkonderwijs@twentscarmelcollege.nl 
Centrale directieinfo@twentscarmelcollege.nl